GİYİMKENT ; Yeşildirek , Sultanhamam ,Mercan ve de Osmanbey’de faaliyet gösteren Hazır Giyim ve Tekstil firmalarının daha modern ,daha güvenli ve de daha işlevsel işyerlerinde ticari hayatlarına devam etmeleri için kurulmuş ve hayata geçmiştir.Bugün itibariyle de GİYİMKENT Hazır Giyim ve Tekstil’in merkezi olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir.

Bu bağlamda , site yönetimi olarak GİYİMKENT’in Hazır Giyim ve Tekstil de marka değerini en üst seviyeye çıkarmak için gerekli girişimlerde ve de faaliyetlerde bulunmaktayız. Ancak bu konuda yalnız hareket edemeyiz. Sizlerin de desteği ve yardımına ihtiyacımız var. Bugün itibariyle sitemizde faaliyet gösteren Hazır Giyim ve Tekstil özellikle kumaş firmalarının sayısı küçümsenmeyecek kadar çok ve de her geçen gün sayı artmaktadır. Giyimkent’e gelen bir müşteri buranın gerçekten Hazır Giyim ve Tekstil merkezi olduğunu görmeli ve hissetmeli.

Site yönetimi olarak öncelik ve özellikle faaliyette olan ( depo dahil) siz ,Hazır Giyim ve Tekstil firmalarının kepenklerinin açık, vitrin camlarının folyo veya film ile kaplanmadan, ürününüzü teşhir etmeniz gerektiği inancındayız.

Bu bağlamda; kepengi kapalı , vitrin camları folyo veya film kaplı ,sattığı ürününü teşhir etmeyen işyerlerinin ruhsat başvuruları kabul edilmeyecek olup ruhsatlandırılmış işyerleri de ruhsat başvuru evrağında bulunan taahhütlere uymadığından dolayı ruhsatlarının iptaline gidilecektir.

Bu sebeple, 15 (onbeş) gün içerisinde işyerinizi yukarıda bahsedilen şekilde ruhsata uygun hale getirmeniz hususu tarafımızdan tarafınıza ihbar olunur.

S.S.İST.GİYİMKENT SİTE İŞL.KOOP.

YÖNETİM KURULU

 

Başvuru Doldur