VİZYONUMUZ

Türkiye tekstil sektörünü dünyaya tanıtmak ve sürdürülebilir ticaret için gerekli altyapıyı kurgulamak. Toplumun her kesiminden insana yüksek kalitede tekstil ve giyim hizmeti sunmak, tekstil sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, sürekli gelişimi destekleyerek güven içinde ve mutlu çalışanlar hedefliyoruz.

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla, kuruluşumuzdaki milli amacın gereklerini yerine getirerek, sektörümüzün dünya pazarındaki yerini sağlamlaştırmak, tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir merkez olmak için çalışmalar yapıyoruz.

MİSYONUMUZ

Binlerce çeşit bitmiş ürün ve ham kumaşın bir arada bulunduğu Giyimkent, dünyaya hizmet verecek kalitede bir iş merkezidir.

Giyimkent; tekstil sektörünün kalbi ve can damarıdır. Hızla yükselen bir çizgiye sahip olan merkezimiz, dünya genelinde sektörle ilgili tüm teknolojik ve bilimsel süreci paydaşlarına aktarmaktadır. Tekstil ile ilgili her şeyi bulabileceğiniz Giyimkent; toptan ve perakende alıcıya hitap eden büyük bir ticaret merkezidir.