Sultan II. Abdülhamit tarafından dilencilikle mücadele kapsamında önemli bir adım olan DARÜLACEZE, Yüzyıllardan beridir, mezhep, dil, ırk, sınıf ve cinsiyet gözetmeksizin bakıma muhtaç kimsesiz, yaşlı ve sakat insanlarla, sokağa terkedilmiş 0-6 yaş arası çocukların ücretsiz olarak her türlü ihtiyaçları karşılanarak barınma imkanlarını sağlar.

            Böylesi kıymetli kuruma GİYİMKENT olarak duyarsız kalamazdık. Yönetim Kurulu olarak başlattığımız kampanya neticesinde topladığımız giysileri, DARÜLACEZE’yi ziyaret ederek teslim ettik.

Yönetim Kurulu Başkanımız Muzaffer CEVİZLİ, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Bilgin KOÇAK, Hamit ALDIR, Abdullah KAYA, Hasan GÜMÜŞ ve Şaban YILDIZ bey ile ziyaretimizi gerçekleştirdik.

Giyimkent Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın CEVİZLİ,  DARÜLACEZE tanıtım konferansında kısa bir konuşma gerçekleştirdi, konuşmasında Sayın Hamza CEBECİ beye yaptıkları faaliyetlerden dolayı teşekkürlerini ileti ve Tekstil konusunda Giyimkent olarak ellimizden gelen bütün yardımları yapmaya hazırız dedi.

Ziyaret süresince DARÜLACEZE Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hamza CEBECİ beyin eşiliğinde Yönetim Kurulumuz DARÜLACEZE’de konaklayan vatandaşları çalışma atölyelerinde ve misafirhanelerinde ziyaret ederek kendileriyle sohbetlerde bulundular.

Darülaceze Kurumu’nun nazik misafirperverliği için teşekkürlerimizi sunarız.