27.03.2018 Salı

Ugandalı İş Adamları Giyimkent’te

Ugandalı İş adamları, Giyimkent’i ziyaret etti. Konferans salonunda kurulan fuarı gezen alım heyeti Giyimkent’te faaliyet gösteren hazır giyim firmalarıyla doğrudan temasa geçerek iş bağlantıları kurdu.

İş adamları, hazır giyim firmaları tarafından kurulan fuarı gezdi. Yüzlerce modeli görme fırsatı bulan heyet iş bağlantıları yaptı. Giyimkent esnafı iş adamlarına ikramlarda bulundu.

Giyimkent Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Cevizli, alım heyetindeki Ugandalı iş adamlarına teşekkür etti. Fuara katılan firma yöneticilerine yönelik konuşma yapan Başkan Cevizli

‘Daha sistemli ve daha büyük alım heyetlerini Giyimkent’e getireceğiz. Bu tür çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz. Laleli’deki dış ticaret kargoları ile bizim Giyimkent içerisindeki dış ticaret kargolarının müşterilerini 2 kişi dahi olsa özel araçla alıp Giyimkent’e getireceğiz.

Ekonomi Bakanlığı ve Ticaret odası ile yazışmalar yapıp, hazır giyim üzerine talepte bulunan heyetleri size yönlendireceğiz. Sizlerle beraber İnşallah faaliyetlerimizi gerçekleştireceğiz. Firmalarımız ne kadar çoğalırsa biz diğer piyasaları geçeriz. Nihai hedefimiz bir yıl sonra burasının hazır giyim ve tekstil merkezi olmasıdır’ dedi.